HAKKIMIZDA

Ekinciler Unlu Gıda Mamulleri Ltd. Şti. bir aile kuruluşu olduğundan, ilk kuruluşu 1987’lere dayanmaktadır. Memleketi olan Rize’de dört oğlu ile birlikte uzun yıllar Tüccarlık yapan Ömer Sezgin bu kuruluşta atmış olduğu temelleri aynı minvalde idame ettiren oğulları ve torunlarıyla birlikte sürdürmektedir. Birinci kuşak ve kurucumuz Ömer Sezgin bu tarihlerde unlu mamuller ve ekmek imalatına girmiş ve bugünkü saygın ve büyük bir kuruluş olmasının temellerini İstanbul Göztepe semtindeki Ekinciler unlu gıda mamulleri ile atmıştır. Aile şirketi olarak iş hayatına atılan şirketimiz, Ömer Sezgin’in temel ilkelerinden, disiplininden, iş ahlakından kopmadan ve ödün vermeden tüm hassaslıkla edindiği ilke ve birikimleri oğulları üzerinde de tatbik ettirmiştir. Çok küçük yaşlarda ticaret ile tanışan Ömer Sezgin’ in oğulları Ali, Hayri, Ekrem, Nuri Sezgin kardeşler ve aileye yeni kuşaklarının da katılımları ile günden güne büyüyen; ama asla özünden ayrılmayan güçlü bir kuruluş meydana getirmişlerdir.

Tüm ailenin özverili çalışmaları, koşulsuz müşteri memnuniyetini kendilerine ilke edinmeleri ile çok kısa bir sürede pastaya getirdiği damak zevki ve hafifliği, dünya pastacılık sektöründeki yenilikleri anında uygulaması sayesinde müşterilerinin yoğun beğenisini kazanarak 1991 yılında ikinci hizmet noktası olarak Ekinciler Pastanesi Caddebostan şubesini hizmete açtılar. İnandıkları değerlerden taviz verip şube sayısını arttırmayı asla ilke edinmemişlerdir. Bu yüzden tam anlamıyla idare edebilecekleri şube sayısında kalmışlardır. Ticaret hayatlarında her zaman kendilerini tercih eden müşterilerine her daim birebir hizmet vermek için aktif olarak işlerinin başında bulunmayı ilke edinmişlerdir.

1993 yılında müşterilerine daha fazla ulaşabilmek amacı ile Sahrayıcedit şubesini hizmete açıldı ve kısa sürede bu bölgede de pastanecilik alanında etkin rol oynamaya başladı. Ekinciler Pastaneleri kalite standartlarından asla taviz vermeden her zaman en iyiyi ve en güzeli sunmak amacı ile gerçekleştirilen hedefler doğrultusunda ilerlemektedir. 2012 yılında 500 m2 olan imalat alanını daha hızlı ve iyi hizmetler sunabilmek amacı ile 900 m2 ye çıkarıldı.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret123768
MERCİMEK KÖFTEMİZİ DENEDİNİZ Mİ ?

ZEYTİNYAĞLI YAPRAK SARMA

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.982931.1071
Euro33.538533.6729
Hava Durumu
Saat
Takvim